Martin on rohkem kui üle poole oma elust väitlusega tegelenud ning selle edukale laienemisele kaasa aidanud - õpetajana, kohtunikuna, koolitajana, erinevate projektide eestvedajana kui ka Eesti Väitlusseltsi nõukogu liikmena. Kui küsida, mida peab ta oma suurimaks saavutuseks väitlusalal, siis vastaks ta ilmselt, et osalemist Oxfordi ülikooli väitlusturniiri poolfinaalis, kuid vähemtähtis ei ole ka see, et Martin on olnud üle 10 korra kohtunikuks Eesti väitlusturniiride finaalis. Peale selle, et Martin on SpeakSmartiga olnud kaudselt seotud rohkem kui 10 aastat, õnnestus meil ta aastal 2022 lõpuks ka enda ridadesse koolitajaks meelitada.

Martinil on bakalaureusekraad majanduses ja ärijuhtimises Stockholmi Kõrgemast Majanduskoolist Riias ning magistrikraad strateegias ja rahvusvahelises juhtimises St. Galleni ülikoolist Šveitsis. Lisaks on Martin täiendanud end Asian Institute of Management’is Manilas.

Martin on oma karjääri jooksul töötanud peamiselt erinevates suurtes rahvusvahelistes tootmisettevõtetes finantsi, tarneahela ja strateegiaga seotud funktsioonides. Viimased paar aastat juhib Martin ühe Eesti suurima toidutootja äriarendusvaldkonda ning kuulub ka juhatusse.

MARTINI MÕTTED: