Moderaator — Sinu partner Arvamusfestivali kaasava arutelu korraldamisel

Arvamusfestivalil arutelu korraldamine ja läbiviimine on Sinu organisatsiooni jaoks hea võimalus tutvustada ja tõstatada teie jaoks oluline teema ning tuua see Eesti ühiskonna ette sisukal ja huvitaval viisil. Selline arutelu algab aga põhjalikust ettevalmistusest.

Hea arutelu inspireerib, paneb mõtlema, kahtlema ja loob sünergiaid. Heast arutelust sünnivad uued ideed või leitakse mõnele vanale ideele uus lähenemisnurk.

SpeakSmart aitab arutelu korraldajatel ja moderaatoritel arutelu luua. 
Sel aastal pakume Sulle tuge kolmel erineval viisil:

1.  Aruteludisaini ja -juhtimise konsultatsioon

Mõtestame koos läbi, milline on arutelu eesmärgi jaoks sobivaim formaat ja kuidas Sinu arutelust sünnib kaasav ja mõtlemapanev kohtumine.

Konsultatsiooni raames saad:
  • ühiselt läbi mõelda, kuidas oma arutelu üles ehitada nii sisuliselt kui tehniliselt;
  • ühiselt läbi mõelda arutelu idee ja teostuse ning saada tagasisidet ja soovitusi, kuidas arutelu kvaliteeti veelgi tõsta;
  • suurendada oma enesekindlust arutelu korraldamisel ja modereerimisel;
  • ennetada tüüpvigu arutelu korraldamisel ja modereerimisel.

Konsultatsiooni täpne sisu sõltub konsulteeritava vajadustest, näiteks võib analüüsida, kuidas arutelu eesmärgistada või arutelu moderaatorit valida või hoopis luua modereerimiskava ja läbi mõelda, kuidas arutelu moderaatorina mõjusalt juhtida.


Konsultatsiooni hind on 289 € + km. Arvamusfestivali sõnumipartnerina pakume vabaühendustele -50% sooduskoodi "AF2024".

BRONEERI KONSULTATSIOON2. Arutelu modereerimine

Aitame Sul läbi mõelda ja eesmärgistada oma arutelu, valmistada ette esinejad ning juhtida kohapeal arutelu sisukalt ja ajaefektiivselt.

Meie moderaatorid on pikaajalise kogemusega oma ala professionaalid, kes nõustavad arutelu korraldajaid terve perioodi vältel, alates ettevalmistusest kuni arutelu läbiviimiseni.

Arutelu moderaator lähtub oma tegevustes järgnevatest printsiipidest kogu korralduse vältel: põhjalik ettevalmistus, hea ajataju, argumenteeritud ja fokusseeritud arutelu eesmärk ning sisu.

Moderaatorid on head suhtlejad ja esinejad, kes vajadusel on kiire kohanemis- ja reageerimisvõimega suutlikud süvenema erinevatesse teemadesse. Meie põhimõtteid arutelu modereerimise kohta saad lugeda
siit.

Arvamusfestivali sõnumipartnerina pakume era- ja avaliku sektori organisatsioonidele -15% soodustust, vabaühendustele -50% soodustust.

KÜSI PAKKUMIST


3. Videokoolitus "Aruteludisain"

Videokoolitus koosneb kolmest 15-20 minutilisest videost, mille käigus SpeakSmart koolitaja ja moderaator Marleen Pedjasaar aitab Sul samm-sammuliselt läbi teha enda arutelu disain.

Videokoolituse hind on 119 € + km, Arvamusfestivali sõnumipartnerina pakume kõikidele vabaühendustele -50% sooduskoodi "AF2024".

OSTA VIDEOKOOLITUS