Age Toomlal on võrdleva poliitika magistrikraad Tartu Ülikoolist ning ta on varem töötanud Teaduse ja Kultuuri Sihtasutuses Domus Dorpatensis noorte liidriprogrammi juhina, Haridus- ja Teadusministeeriumis ning Haridus- ja Noorteametis peaeksperdina. Igapäevaselt töötab Age konsultandina ettevõttes Haap Consulting, kus tegeleb peamiselt uuringute ja analüüside läbiviimisega.

"Kogemused erinevatest sektoritest on üsna veenvalt tõestanud, et kriitiline mõtlemine ja argumenteeritud suhtlus on universaalsed ning oodatud kaaslased kõikides professionaalsetes situatsioonides", võtab Age kokku oma isikliku kogemuse argumenteerisoskuse arendamisest.

Age on argumenteerimisega seotud 2004. aastast, kui alustas põhikoolis väitlemisega, esindades Eestit näiteks K. Popperi väitlusformaadi maailmameistrivõistlustel. Lisaks väitlemisele juhtis ta väitlusklubisid ja treenis väitlusvõistkondi, korraldas ja oli kohtunikuks mitmel turniiril. 

TAGASISIDE AGE TÖÖLE: 
Koostöö SpeakSmartiga oli väga ladus. Meie soovidega arvestati, mõeldi aktiivselt kaasa ning seminar oli hästi juhitud. Age oli igas mõttes "kohal" ja suunas protsessi leebelt, ise domineerimata.

VALIK AGE KLIENTE: