Sten Andreas on moderaator ja koolitaja, kellel on suur esinemise ja arutelude juhtimise kogemus. Steni suurepärane esinemisoskus pärineb tema taustast professionaalses väitluses - ta on selles viiekordne Eesti meister, Euroopa ülikoolide väitluse meistrivõistluste finalist ning osalenud edukalt mitmetel väitlusturniiridel Euroopas ning Aasias.

Ta on juhtinud arutelusid väga spetsiifilistel teemadel ning olnud ka päevajuht suurematel üritustel, sidudes erinevaid ettekandeid terviklikuks. 

Sten on varasemalt töötanud Sotsiaalministeeriumi tööhõive osakonna juhatajana ja töövaldkonna asekantslerina, EV õiguskantseleri kantseleis ettevõtlusosakonna nõunikuna, advokaadibüroos Tark Grunte Sutkiene juristina ja Pactum AI-s Enterprise Program Manager'ina. 2017 esimesel poolaastal oli ta praktikal Andrus Ansipi kabineti liikmena Euroopa Komisjonis. Täna töötab ta igapäevaselt Tuleva juhatuse liikmena.

Stenil on cum laude magistrikraad õigusteaduses Tartu ülikoolist ning ning ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis majandusteaduste eriala.


TAGASISIDE STENI TÖÖLE:
Sten Andreas oli väga hea moderaator. Mis on ta suur pluss on see, et ta mõtles hästi, kuidas publikut kaasata.

STENI MÕTTED:
NÄITEID TÖÖDEST:
  • Must Lumi kampaania avalik arutelu "Nähtamatu hiiglane tööturul ehk kas ja kuidas mõjutab vaimne tervis majandust?"  Vaata järgi
  • Arvamusfestival 2016 lõpuarutelu, erakonna esimeeste arutelu juht koos Anna Karoliniga. Vaata järgi

VALIK STENI KLIENTE: